ΕΠΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΦΑΓΟΥΡΑ
Ημερομηνία Πέμ Νοέμ 23, 2017 09:35

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 45 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: αθλιτικο δελτιο
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 12, 2017 15:52 
Σε σύνδεση

Εγγραφη: Δευτ Ιουν 12, 2017 10:00
Δημοσ.: 86
Moto: KTM EXC 300
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ρωτας τον συλλογο σου με μια καλογραμενη επιστολη και να σου απαντησουν επισημα και ωραια; Διαβαζουμε με δυσκολια αυτα που γραφεις και ακρη δεν βγαζουμε. freewind αν εισαι αγωνιζομενος ρωτα τον συλλογο σου και αν τα σκεφτεσε ολα αυτα σταματα να τρεεχεις.
Επισης το παραβολο που πληρωνει ο κάθε αγονιζομενος ειναι επαρκες για το ποσο και τις καλυψεις που πληρωνει ο καθενας. Αν βαλουν το παραβολο 200 ευρω οι καλυψεις θα ειναι καλύτερες, αλλα τοτε μαλλον σε συμφέρει να κανεις μια ιδιωτικη ασφαλιση 1000 ευρω τον χρονο.
Doc δεν ξερω ανα τα κονομανε αλλα αν ησουν στον αγωνα του ξυλοκαστρου ολα εφταιγαν, ο αγωνας δεν θα επρεπε να ξεκινηση καν. και η ΑΜΟΤΟΕ ειναι η μονη υπευθυνη που εδωσε το πρασινο φως να γινει ο αγωνας. Σωστα τα λες για λαικα δικαστηρια των φορουμ, αλλα αυτο ειναι ενα δωρεαν βημα για ολους εμας, οποιος θελει γραφει οτι θελει, δημοκρατια εχουμε

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 12, 2017 19:38 
Χωρίς σύνδεση
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Οκτ 29, 2008 14:24
Δημοσ.: 17152
Τοποθεσια: Ν.Smirni
Moto: BETA 250 RR
Periklis_exc έγραψε:
Δεν μπορω να καταλαβω γιατι δεν ρωτας τον συλλογο σου με μια καλογραμενη επιστολη και να σου απαντησουν επισημα και ωραια; Διαβαζουμε με δυσκολια αυτα που γραφεις και ακρη δεν βγαζουμε. freewind αν εισαι αγωνιζομενος ρωτα τον συλλογο σου και αν τα σκεφτεσε ολα αυτα σταματα να τρεεχεις.
Επισης το παραβολο που πληρωνει ο κάθε αγονιζομενος ειναι επαρκες για το ποσο και τις καλυψεις που πληρωνει ο καθενας. Αν βαλουν το παραβολο 200 ευρω οι καλυψεις θα ειναι καλύτερες, αλλα τοτε μαλλον σε συμφέρει να κανεις μια ιδιωτικη ασφαλιση 1000 ευρω τον χρονο.
Doc δεν ξερω ανα τα κονομανε αλλα αν ησουν στον αγωνα του ξυλοκαστρου ολα εφταιγαν, ο αγωνας δεν θα επρεπε να ξεκινηση καν. και η ΑΜΟΤΟΕ ειναι η μονη υπευθυνη που εδωσε το πρασινο φως να γινει ο αγωνας. Σωστα τα λες για λαικα δικαστηρια των φορουμ, αλλα αυτο ειναι ενα δωρεαν βημα για ολους εμας, οποιος θελει γραφει οτι θελει, δημοκρατια εχουμε

Συμφωνώ απόλυτα.
Περικλή έλα κάποια φορά στο χωματοκαπουτσίνο της Παρασκευής θα χαρώ να γνωριστούμε.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 12, 2017 19:45 
Σε σύνδεση

iatrodikastis έγραψε:
Periklis_exc έγραψε:

Συμφωνώ απόλυτα.
Περικλή έλα κάποια φορά στο χωματοκαπουτσίνο της Παρασκευής θα χαρώ να γνωριστούμε.

Ειμαι Γερμανια για μερικούς μηνες και επιστρεφω Ναυπακτο Δεκέμβρη, παρακολουθο το φορουμ και καποια στιγμη θα σας ερθω

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 18, 2017 07:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Μαρ 31, 2013 09:30
Δημοσ.: 232
Τοποθεσια: Γλυφάδα, Βριλήσσια
Moto: ΒΕΤΑ 300rr, DT125
Periklis_exc έγραψε:
freewind αν εισαι αγωνιζομενος ρωτα τον συλλογο σου και αν τα σκεφτεσε ολα αυτα σταματα να τρεεχεις.

Περικλή, απαντώ απλά:
Τρεχω σε αγώνες όταν μπορώ.
Οφείλω να σκέφτομαι τις συνέπειες ενός ατυχήματος.
Οι προβλεπομενες ασφαλιστικες καλύψεις είναι οκ νομίζω.
Τα ασθενοφορα δεν έχουν πάντα τον πλήρη εξοπλισμό.
Είμαι πλήρως ενημερωμενος απο το σύλλογο μου.

Στην πράξη, θα είχε ενδιαφέρον, αν κάποιος που χρειάστηκε τις ασφ. καλύψεις, θέλει να μοιραστεί την εμπειρία του.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Δευτ Σεπ 18, 2017 10:36 
Σε σύνδεση

FreeWind έγραψε:
Periklis_exc έγραψε:
freewind αν εισαι αγωνιζομενος ρωτα τον συλλογο σου και αν τα σκεφτεσε ολα αυτα σταματα να τρεεχεις.

Περικλή, απαντώ απλά:
Τρεχω σε αγώνες όταν μπορώ.
Οφείλω να σκέφτομαι τις συνέπειες ενός ατυχήματος.
Οι προβλεπομενες ασφαλιστικες καλύψεις είναι οκ νομίζω.
Τα ασθενοφορα δεν έχουν πάντα τον πλήρη εξοπλισμό.
Είμαι πλήρως ενημερωμενος απο το σύλλογο μου.

Στην πράξη, θα είχε ενδιαφέρον, αν κάποιος που χρειάστηκε τις ασφ. καλύψεις, θέλει να μοιραστεί την εμπειρία του.

Μπράβo freewind! Αν θυμαμε καλά περυσι στον αγωνα των Αγιων Θεοδωρον καποιος έσπασε το ποδι του. Άραγε τι έγινε με αυτόν;

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 08:31 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Νοέμ 19, 2008 10:31
Δημοσ.: 2775
Τοποθεσια: Στη σέλα...
Moto: Honda XR 200 '91 Seven Days
Periklis_exc έγραψε:

Periklis σωστά τα θέτεις και τα λες.
Αναλόγως παραβόλου και οι ασφαλιστικές καλύψεις!
Για το Ξυλόκαστρο: Δεν είναι εύκολο να "κόψεις" έναν αγώνα πριν αρχίσει! Σκέφτεσαι την αντίδραση των οδηγών και όλων των εμπλεκομένων? Μετά πάλι η ΑΜΟΤΟΕ θα έφταιγε... Που δεν είχε ελέγξει, που βασίστηκε στις διαβεβαιώσεις των διοργανωτών... που που που...
Δεν σου κρύβω βέβαια, πως τα προβλήματα ελαχίστως τα είδαν οι οδηγοί - η πληοψηφία από αυτούς ενθουσιάστηκε από την ομορφιά της διαδρομής και έμεινε σε αυτό.
Όσο για τα forum: Ναι, σαφώς είναι δωρεάν βήμα, σαφώς γράφεις ότι θέλεις, σαφώς έχουμε δημοκρατία, αλλά!!!:

- Η δημοκρατία του καθένα σταματά -πρέπει να σταματά- εκεί που βλάπτει / προσβάλει / συκοφαντεί τον άλλο
- Εκτός από τα forum -που δεν είναι επίσημη πηγή ενημέρωσης- υπάρχουν και οι επίσημες διαδικασίες / πηγές ενημέρωσης που πρέπει να συμβουλεύεται ο καθένας. Καμιά ομοσπονδία ή κανένας φορές δεν είναι υποχρεωμένος να απαντά στα forum, και να απαντά στην κακοπροαίρετη ειρωνεία του petros beta και του κάθε petros beta του οποίου η συμβολή στο χώρο περιορίζεται ΜΟΝΟ στην κακοπροαίρετη κριτική. Το ότι τυγχάνει ως μέλος της Ομοσπονδίας και μέλος αυτού του forum να απαντώ από αυτό εδώ το βήμα είναι απλή σύμπτωση.
- Μεγάλα παιδιά είμαστε και καταλαβαίνουμε...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 08:41 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Stabak έγραψε:
Ντοκ, το τι εκφραζει ο πετρος μπετα κλπ δεν με πολυενδιαφέρει ούτε τι θελει να προκαλέσει, εγώ θίγω το θέμα απο πλευράς ουσίας και όχι εντυπώσεων. Αν ξέρει κάποιος κάτι, το μεταφέρει και τελείωσε η ιστορία. Αυτο το κρυφτούλι μεταξύ σωματείων, αθλητών και αμοτοέ το χουμε βαρεθεί ολοι νομίζω... νισαφι. Ρωτάει κάποιος κ πέρνει την απάντηση του ξεκάθαρα κ τελείωσε η υπόθεση.

Επί της ουσίας τώρα, το αν με καλύπτει εμένα μια δημοσίευση ασφαλιστικών καλύψεων από τον Δεκ 2011 είναι δικό μου θέμα.

Από πλευράς ουσίας οι απαντήσεις δόθηκαν.
Και ήταν πολύ απλό, φανερό, χωρίς να υπάρχει κανένα κρυφτούλι μεταξύ κανενός! Τα λες αυτά προφανώς γιατί δεν το έχεις ψάξει ή δεν έχεις ασχοληθεί. Αν ήσουν αθλητής, και είχες εν ενεργεία αθλητικό Δελτίο, είσαι ενημερωμένος για τις ασφαλιστικές καλύψεις από το Σωματείο σου, την επίσημη ιστοσελίδα της ΑΜΟΤΟΕ, από τους Γενικούς και Ειδικούς κανονισμούς που οφείλεις να διαβάζεις κτλ.

Η δημοσίευση του 2011 είναι ακόμη εν ισχύ, με ανανεώσεις των συμβολαίων ετησίως, και δεν έχει αλλάξει κάτι. Αν άλλαζε, θα ανέβαινε και το ανανεωμένο συμβόλαιο - συμφωνητικό.

Υ.Γ. το πιο ενοχλητικό φίλε Stabak είναι το γεγονός ότι η "καθυστέρηση" στην ανάρτηση σε αυτό εδώ το post (που βγάζει μάτια ως συνήθως...) απάντησης στο αρχικό ερώτημα, εκλαμβάνεται ως αναγκαστική υποχρέωση της ΑΜΟΤΟΕ ή του καθένα να απαντήσει σε κάποιο ανεπίσημο ερώτημα, σε κάποια ιστοσελίδα, σε κάποιο forum, χωρίς ΚΑΝ να ερωτηθεί επίσημα, χωρίς ΚΑΝ κάποιος να σηκώσει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει: "Έλα δω ρε Αθανασουλόπουλε που είσαι της ΑΜΟΤΟΕ και είσαι μέσα στα πράγματα, πες μας τι γίνεται? Δες τι έχουν γράψει εκεί? Τι έχεις να πεις για αυτό?" Αλλά το αφήνουμε να μακραίνει ανεβάζοντας τον τόνο στα ειρωνικά σχόλια και στην παραπληροφόρηση.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 08:52 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

FreeWind έγραψε:
Στα μακάβρια :angelic-blueglow: :
Είμαι στην ειδική, πέφτω στον γκρεμο και αφήνω το μάταιο τούτο κόσμο.
30.000€ στην γυναίκα μου? Να έχουν τα παιδάκια μου γάλα...

Πιο πιθανά:
Πάλι πέφτω στον γκρεμο, σπαω το πόδι μου και χρειάζομαι 2000€ για το νοσοκομείο και 1000€ μετά για αποκατάσταση

Επίσης κάτω απο τον πίνακα λέει 100.000€ προς τρίτους

Αυτή τη φορά πέφτω απο τον γκρεμό, πάνω σε ένα σπίτι, γκρεμιζω το χαγιατι καταστρέφω και το πιατο της δορυφορικής... και σπάω το πόδι μου :tools-hammerdrill: :angry-banghead:
10.000 για το σπίτι και άλλα 3000 για εμένα??

Έτσι ακριβώς είναι Κώστα!
Η ασφάλιση έχει 2 παραμέτρους
1. Για προσωπικό ατύχημα, τραυματισμό / ολική ανικανότητα / θάνατο (συχνό και πανάκριβο σε ασφάλιστρα)
2. Για αστική ευθύνη προς τρίτους. (σπανιότατο και πιο φτηνό σε ασφάλιστρα)

Αυτό που νομικά "καίει" είναι η αστική ευθύνη προς τρίτους, καθώς οι ΜΗ εμπλεκόμενοι με τον κάθε αγώνα ΠΡΕΠΕΙ να ασφαλιστούν με βάσει διεθνείς συμβάσεις και ελάχιστα αποδεκτά όρια, καθώς δεν έχουν καμιά (θεωρητικά) υπαιτιότητα για το ατύχημα.
Το προσωπικό ατύχημα από την άλλη είναι αυτό που ανεβάζει ΤΡΟΜΕΡΑ τα ασφάλιστρα - για να σας δώσω να καταλάβετε, εάν θέλουμε διπλάσιες παροχές και καλύψεις θα πρέπει να καταβάλουμε περίπου 70€ ανά αγωνιστική ημέρα ανά αθλητή στην εκάστοτε ασφαλιστική εταιρία, ενώ η "Μοτοσυκλέτα" είναι το πιο "επικίνδυνο" άθλημα του μηχανοκίνητου αθλητισμού και (λανθασμένα) θεωρείται και το πιο "επικίνδυνο" άθλημα του αθλητισμού γενικότερα! Κάτι που παλεύουμε σθεναρά να ανατρέψουμε στην εικόνα των ασφαλιστικών εταιριών.
Η εμπλοκή όμως του καθενός στους αγώνες, σημαίνει ότι γνωρίζει το ρίσκο του ατυχήματος οπότε αναλαμβάνει και την ευθύνη του, σε αντίθεση με έναν άσχετο εμπλεκόμενο θεατή / περαστικό / πεζό κτλ (αστική ευθύνη).

Για αυτό και οι καλύψεις είναι ανάλογες.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 09:00 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

geormpal έγραψε:
Να πώ κατι, αν και δεν μου πεφτει λόγος γιατι δεν ήμουν ποτε και πιθανά ουτε θα ειμαι αγωνιζόμενος.
Το σωστό ειναι να ενημερώνεσαι απο το σωματείο σου σε καθε κλάδο και σε καθε αντικείμενο (γενικά)..
Απο 'κει μπορείς να ενημερωθείς επακριβώς, να απαιτήσεις και να διεκδικήσεις στοιχειώδεις και οχι μονο πράγματα (οπως η επαρκης ασφάλιση σε εναν αγωνιζόμενο), κλπ.
Τωρα το αν γίνεται αυτό και κατα ποσο ειναι μεγάλη κουβέντα!! (το ποσο διεκδικούν πολλά "ξεπουλημένα" σωματεία..)
Η ΑΜΟΤΟΕ και οποιαδήποτε ΑΜΟΤΟΕ, το συμφέρον της θα κοιτάξει, τους σπόνσορες, γενικά τα κέρδη της.. Το καταλαβαίνει ο καθενας μας πιστεύω αυτο που πατάει Ελλάδα, αλλα και γενικά.. ;)
Δεν θα την νοιάξει και πολύ να πεθάνει κανένας μας αν την βαράει καλά στο στομάχι το συρτάρι της ταμιακής μηχανής.. Της εχει δοθεί αυτος ο χώρος και το εκμεταλλεύεται, οπως καθε "υγιης επιχειρηση"..!
Οταν αλλάξει κάτι θα αλλάξει σίγουρα απο τα σωματεία που εκφράζουν την αποψη ολων αυτών που αποτελούν την βάση της πυραμίδας (εμας).
Ισως λιγο πιο κοσμια με τους χαρακτηρισμούς, αν και δεν μου πεφτει λόγος!

Φίλε μου,
Επειδή ακριβώς ΔΕΝ είσαι στους αγώνες, και πιθανόν να μην ξέρεις πράγματα, θα σε παρακαλούσαν να ανακαλέσεις τους βαρείς χαρακτηρισμούς σου που εκτός από άγνοια δηλώνουν και κακεντρέχια.
Η ΑΜΟΤΟΕ δεν είναι μαγαζί, ούτε επιχείρηση, κι αν ήταν θα ήταν αποτυχημένη.
Για κακοδιαχείριση μπορείς να την κατηγορήσεις, για "ξεπούλημα", και ταμειακές μηχανές και εκμετάλλευση... ΟΧΙ! Και το λέω εγώ προσωπικά που όλοι ξέρουν ότι είμαι "αντιπολίτευση" στην διοίκηση. Για αυτό σε παρακαλώ να προσέχεις τι λες, και σου προτείνω να ανακαλέσεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 09:06 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

petros beta έγραψε:
ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΟΣΤΟΣ ΙΜΕ Κ ΠΟΣΟ μιλαο εξο απο τα δοντια σας πιραζι σασ τροειιι το δικιοο,,,, λιπονν
νπεσμας τι εχετε κανι για το στεργιο που χτιπισε μες στο αγονα στι χαλκιδα,,,,,, οσο για το ξαδερφομου το θεοδοσοπουλο να μιν μιλισο γιατι θα κριφτιτεεε ολι στιν αμοτοε,,,,,,, κ οτανν μιλαο εχο κ αποδιξειςςς,,,,, οσο για σενα σε ξερουμε το πεδακι τις ελπα,,, κ μετα πομ κ μετα που χαθικαν ολεσ λεσ παμε στιν αμοτοε,,,,,,, οσο για τον θεοδοσοπουλο μιν μιλισοοο γιατι δεν ισουν εσει τοτε στιν αμοτοε,,,,,,,μιν κριβομαστε πισο απο το δαχτιλομας

Ρε Πετράκη, εσύ την ευαγγέλιζες την ΕΛΠΑ και ακόμη την αναπολείς! Χαχαχα!
Για τον Στέργιο ΜΟΝΟ σεβασμός, και όχι βιαστικές κινήσεις. Σαφώς τα προβλεπόμενα θα γίνουν, το θέμα είναι να γίνουν κι άλλα. Από ΟΛΟΥΣ, και τον καθένα! ΑΜΟΤΟΕ - επαναλαμβάνω- είμαστε ΟΛΟΙ! Και πρώτος εγώ θα το θέσω θέμα στην γενική συνέλευση. Μπορείς να το κάνεις κι εσύ από το σωματείο σου.
Για τον Θεοδοσόπουλο δεν έχω άποψη, αλλά τώρα τον βλέπω να τρέχει πάλι και να κερδίζει ως αθλητής της ΑΜΟΤΟΕ. Επιλογή του είναι! Και στόμα και μιλιά έχει να μιλήσει. Μην το παίζεις δικηγόρος του παπαρολογώντας.
Υ.Γ. Ποτέ δεν κρύφτηκα και το ξέρεις καλύτερα από όλους...

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 09:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

nikolakiss έγραψε:
Θεωρείς ότι μια ανάρτηση 6ετιας καλύπτει το ερώτημα... Μετά τη κωλοτουμπα που έκανες όταν σου θιξαμε το αυτοκίνητο στον αγώνα των Μεγάρων, αυτή είναι η δεύτερη... Με σκοπό και μόνο δημιουργίας εντυπωσεων... Και αυτομάτως υποβιβαζεις μετά τον αλλσταρφ τη δυνατότητα του ιστιοτοπου για σωστή ενημέρωση, εφόσον πιστεύετε ότι δεν μπορεί να γίνει από εδώ αλλά μόνο από τα σωματεια

Νικολάκη,
ΝΑΙ, μια ανάρτηση 6ετίας, εφόσον είναι ΚΑΙ στην αρχική σελίδα και συνεχίζει να είναι αναρτημένη είναι εν ισχύ!
Για τις κωλοτούμπες ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι μου λες... (για τα προσωπικά σου απέναντί μου έχω και τηλέφωνο...)
Δεν υποβιβάζω κανένα forum, υποβιβάζω την ΛΑΘΟΣ ενημέρωση!
Αγαπώ αυτό το forum, έχω παλέψει για αυτό, προσπαθώ να το προστατέψω από προπέτες και για αυτό γράφω.
Κι ήθελες κι εσύ ή κάποιος άλλος, προκειμένου να υπάρχει σωστή ενημέρωση, να ρωτάτε επίσημους φορείς πριν ποστάρονται ανακρίβειες ώστε να προφυλαχθεί το κύρος και η εγκυρότητα του forum. Προσωπικά αυτό θέλω να κάνω!

Εν πάσει περιπτώση, ελπίζω να βοήθησα με ορισμένες επισημάνσεις.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 09:21 
Σε σύνδεση
Number #1
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Κυρ Φεβ 15, 2015 19:12
Δημοσ.: 1663
Moto: ΒΕΤΑ 300
Doc, ένα απλό ευχαριστώ μάλλον είναι λίγο για τα λεγόμενα σου.

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 10:18 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Δευτ Νοέμ 04, 2013 12:58
Δημοσ.: 692
Moto: beta-300
doc έγραψε:
petros beta έγραψε:
ΤΟ ΠΟΣΟ ΣΟΣΤΟΣ ΙΜΕ Κ ΠΟΣΟ μιλαο εξο απο τα δοντια σας πιραζι σασ τροειιι το δικιοο,,,, λιπονν
νπεσμας τι εχετε κανι για το στεργιο που χτιπισε μες στο αγονα στι χαλκιδα,,,,,, οσο για το ξαδερφομου το θεοδοσοπουλο να μιν μιλισο γιατι θα κριφτιτεεε ολι στιν αμοτοε,,,,,,, κ οτανν μιλαο εχο κ αποδιξειςςς,,,,, οσο για σενα σε ξερουμε το πεδακι τις ελπα,,, κ μετα πομ κ μετα που χαθικαν ολεσ λεσ παμε στιν αμοτοε,,,,,,, οσο για τον θεοδοσοπουλο μιν μιλισοοο γιατι δεν ισουν εσει τοτε στιν αμοτοε,,,,,,,μιν κριβομαστε πισο απο το δαχτιλομας

Ρε Πετράκη, εσύ την ευαγγέλιζες την ΕΛΠΑ και ακόμη την αναπολείς! Χαχαχα!
Για τον Στέργιο ΜΟΝΟ σεβασμός, και όχι βιαστικές κινήσεις. Σαφώς τα προβλεπόμενα θα γίνουν, το θέμα είναι να γίνουν κι άλλα. Από ΟΛΟΥΣ, και τον καθένα! ΑΜΟΤΟΕ - επαναλαμβάνω- είμαστε ΟΛΟΙ! Και πρώτος εγώ θα το θέσω θέμα στην γενική συνέλευση. Μπορείς να το κάνεις κι εσύ από το σωματείο σου.
Για τον Θεοδοσόπουλο δεν έχω άποψη, αλλά τώρα τον βλέπω να τρέχει πάλι και να κερδίζει ως αθλητής της ΑΜΟΤΟΕ. Επιλογή του είναι! Και στόμα και μιλιά έχει να μιλήσει. Μην το παίζεις δικηγόρος του παπαρολογώντας.
Υ.Γ. Ποτέ δεν κρύφτηκα και το ξέρεις καλύτερα από όλους...

Ιλικρινα χαρικα πολι που σε ιδα που απαντισες σε ολα τα θεματα χοριστα στον καθενα.τετια ατομα πρεπι να ιπαρχουν. Οσο για το στεργιο ο σεβασμος ινε το κιριοτερο.εγο απλα εθιξα το θεμα να μαθενι ο κοσμος για τιν ασφαλιατου.οσο εδο μεσα ιπαρχουν πολι που δεν ξερουν τι τους γυνετε.το τι ατομο ιμε το ξερεις πολι καλα στα τοσα χρονια αγονιζομενι μαζι. Κ μετα που φτιαχνουμε αγωνες.οσο γιατο τι ατομο ιμε με ξερεις καλιτερα απο ολους εδο μεσα

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 11:45 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Σάβ Δεκ 27, 2008 11:06
Δημοσ.: 551
Moto: μοτο
doc έγραψε:
nikolakiss έγραψε:
Θεωρείς ότι μια ανάρτηση 6ετιας καλύπτει το ερώτημα... Μετά τη κωλοτουμπα που έκανες όταν σου θιξαμε το αυτοκίνητο στον αγώνα των Μεγάρων, αυτή είναι η δεύτερη... Με σκοπό και μόνο δημιουργίας εντυπωσεων... Και αυτομάτως υποβιβαζεις μετά τον αλλσταρφ τη δυνατότητα του ιστιοτοπου για σωστή ενημέρωση, εφόσον πιστεύετε ότι δεν μπορεί να γίνει από εδώ αλλά μόνο από τα σωματεια

Νικολάκη,
ΝΑΙ, μια ανάρτηση 6ετίας, εφόσον είναι ΚΑΙ στην αρχική σελίδα και συνεχίζει να είναι αναρτημένη είναι εν ισχύ!
Για τις κωλοτούμπες ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τι μου λες... (για τα προσωπικά σου απέναντί μου έχω και τηλέφωνο...)
Δεν υποβιβάζω κανένα forum, υποβιβάζω την ΛΑΘΟΣ ενημέρωση!
Αγαπώ αυτό το forum, έχω παλέψει για αυτό, προσπαθώ να το προστατέψω από προπέτες και για αυτό γράφω.
Κι ήθελες κι εσύ ή κάποιος άλλος, προκειμένου να υπάρχει σωστή ενημέρωση, να ρωτάτε επίσημους φορείς πριν ποστάρονται ανακρίβειες ώστε να προφυλαχθεί το κύρος και η εγκυρότητα του forum. Προσωπικά αυτό θέλω να κάνω!

Εν πάσει περιπτώση, ελπίζω να βοήθησα με ορισμένες επισημάνσεις.

Δεν υπάρχουν προσωπικά... Το θέμα είναι ότι ο καθεις χρησιμοποιεί το κάθε βήμα κατά το δοθούν και ανάλογα με το που αποσκοπεί το θεωρεί χρήσιμο η όχι... Με τον Πέτρο μπετα δεν συμφωνώ ποτέ και σε τπτ... Έκανε όμως μια ερώτηση που θεωρώ ότι αποτελεί όλα τα ενεργά μέλη του φόρουμ, τα οποία βάση δεδομένων είναι αρκετά άλλα δεν είναι όλοι αθλητές... Η απάντηση λοιπόν που δόθηκε κατ'επανάληψη άφηνε μεγάλο μέρος του διαδικτυακού πληθυσμού στην απέξω...

Η σελίδα της αμοτοε έχει κατηγορηθεί συνεχώς για έλλειπη και καθυστερημένη ενημέρωση, εδώ όμως αντιμετωπίζουμε το παράδοξο ότι πρέπει μια ανάρτηση τοσο παλιά να τη θεωρούμε έγκυρη... Οκ...

Δεν έχω να προσθέσω κατι

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Τρί Σεπ 19, 2017 16:26 
Χωρίς σύνδεση

Εγγραφη: Πέμ Νοέμ 13, 2008 14:05
Δημοσ.: 651
Moto: gg250
doc έγραψε:
Υ.Γ. το πιο ενοχλητικό φίλε Stabak είναι το γεγονός ότι η "καθυστέρηση" στην ανάρτηση σε αυτό εδώ το post (που βγάζει μάτια ως συνήθως...) απάντησης στο αρχικό ερώτημα, εκλαμβάνεται ως αναγκαστική υποχρέωση της ΑΜΟΤΟΕ ή του καθένα να απαντήσει σε κάποιο ανεπίσημο ερώτημα, σε κάποια ιστοσελίδα, σε κάποιο forum, χωρίς ΚΑΝ να ερωτηθεί επίσημα, χωρίς ΚΑΝ κάποιος να σηκώσει ένα τηλέφωνο να ρωτήσει: "Έλα δω ρε Αθανασουλόπουλε που είσαι της ΑΜΟΤΟΕ και είσαι μέσα στα πράγματα, πες μας τι γίνεται? Δες τι έχουν γράψει εκεί? Τι έχεις να πεις για αυτό?" Αλλά το αφήνουμε να μακραίνει ανεβάζοντας τον τόνο στα ειρωνικά σχόλια και στην παραπληροφόρηση.

Νομίζω οτι κάνεις λάθος. Αυτό που περίμενα δεν ηταν εσένα συγκεκριμένα να δώσεις απάντηση αλλα συναδελφικά κάποιον αθλητή, που οπως λες ειναι ενημερος, να δώσει μια κατατοπιστική απάντηση στον οποιαδήποτε, ακόμα και σε άσχετο ή κακοπροέραιτο... Ένα φιλικο φόρουμ είμαστε που λέει ο καθένας ότι θέλει...
Αντί αυτού δώθηκε κάτι άλλο, δεν θα κρίνω τι, αλλα δεν δώθηκε απάντηση. Ξέρεις πολύ καλά οτι σε αυτά τα θέματα η γυναίκα του καίσαρα πρέπει να "φαίνεται" και τίμια... Το σαϊτ της ΑΜΟΤΟΕ δεν ειναι η πρώτη φορά που θεωρείται ανενημέρωτο και ελλιπές. Θα έφτανε ενας σοβαρός αθλητής να βγει και να πει το και το, αυτές ειναι οι καλύψεις που ξέρω....

Στην ουσία τώρα που νομίζω οτι συμφωνούμε, είναι να δώσουμε να καταλάβει ο κάθε εμπλεκόμενος μέχρι που καλύπτεται ασφαλιστικά όπως και την δυσκολία του φτηνού ασφάλιστρου. Το ειπα εξ αρχής οτι ακόμα και η διακομιδη ειναι πολύτιμη. Το γαϊτανάκι των ευθυνών βαριέμαι, νομίζω και όλοι...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 45 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2, 3

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: akita1 και 7 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: