Ημερομηνία Τρί Δεκ 12, 2017 10:30

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 25 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2
Συγγραφέας Μήνυμα
 Θέμα δημοσίευσης: Re: ΕΛΕΝΧΟΣ ΜΕΤΑΒΟΛΙΣΜΟΥ.
ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 10:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Σάβ Νοέμ 15, 2008 11:21
Δημοσ.: 1673
Τοποθεσια: Αθήνα
Moto: XR200R-EXC200/2
zapmaria έγραψε:
mpou έγραψε:
Αν δεν κάνεις πλάκα, πέρνα από το μαγαζί. Θυμάσαι που είναι ε?

παίζει να πάω...
θα το βρώ... ή θα σε πάρω τηλ.
περίπου θυμάμαι ;)

Να πας θα το θυμηθείς ... Φεύγοντας θα ξέρεις που πάς ;;;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ΜΠΡΟΣ ΣΤΟ ΕΝΤΟΥΡΟ ΤΙ ΕΙΝ΄Ο ΠΟΝΟΣ ;;

Share on FacebookShare on TwitterShare on Google+
Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 10:42 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Παρεπιπτόντως και γιά να είμαστε εντός θέματος , κάνω προσεκτική διατροφή εδώ και δυό μήνες.
Κατέβηκα στις δυό βδομάδες από 86 στά 82 κιλά και έχω κολλήσει εκεί :angry-banghead: Θέλω να χάσω άλλα 2 κιλάκια , θα ξαναπάω στην διατροφολόγο και βλέπουμε ... :think:

ΥΓ. Εχω κόψει και τα πολλά υγρά ... :roll:

:greetings-waveyellow:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Παρ Νοέμ 04, 2011 16:09 
Σε σύνδεση
Administrator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Τετ Οκτ 29, 2008 14:24
Δημοσ.: 17281
Τοποθεσια: Ν.Smirni
Moto: BETA 250 RR
homatoulis έγραψε:
Παρεπιπτόντως και γιά να είμαστε εντός θέματος , κάνω προσεκτική διατροφή εδώ και δυό μήνες.
Κατέβηκα στις δυό βδομάδες από 86 στά 82 κιλά και έχω κολλήσει εκεί :angry-banghead: Θέλω να χάσω άλλα 2 κιλάκια , θα ξαναπάω στην διατροφολόγο και βλέπουμε ... :think:

έλα αύριο στην Kordixland,
θα χάσεις τα δύο κιλά και θα μείνουν τα λεφτά της διατροφολόγου να κεράσεις σουβλάκια στην Ανάβυσσο. :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 01:01 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Μάιος 24, 2010 20:52
Δημοσ.: 139
Moto: Honda CRE250X
homatoulis έγραψε:

Διαιτολόγος δεν είμαι, αλλά μια φίλη μου λέει ότι πρέπει να πίνεις πολλά υγρά για να αποβάλλεις το λίπος διά της ούρησης.
Οπότε ξανάρχισε τα υγρά. Εκτός αν αναφέρεσαι σε ξύδια! :)

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 07:47 
Χωρίς σύνδεση
Moderator
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Δεκ 07, 2009 19:48
Δημοσ.: 7338
Τοποθεσια: ΠΥΡΓΟΣ ΗΛΕΙΑΣ
Moto: Μπουμπού Ver.3.0 '13 - Suzuki Freewind 650 - Παπί Κινέζικο
Ευαγγελία έγραψε:

Ξύδια και πετρέλαια.......... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Σάβ Νοέμ 05, 2011 13:10 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Ιαν 26, 2009 20:27
Δημοσ.: 3895
Τοποθεσια: Αγρινιο
Moto: EXC 250
Ευαγγελία έγραψε:
homatoulis έγραψε:

Διαιτολόγος δεν είμαι, αλλά μια φίλη μου λέει ότι πρέπει να πίνεις πολλά υγρά για να αποβάλλεις το λίπος διά της ούρησης.

δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομηριο να γινει αυτο φυσιολογικα(αποβολη λιπους με τα ουρα)μπορει να γινει μονο σε σοβαρες αλλοιωσεις των νεφρων
δυστηχως το λιπος καιγεται με 2 τροπους
με γυμναστικη
και με τον υπνο(ναι οταν κοιμωμαστε ο οργανισμος χρησιμοποιει σαν ενεργεια το λιπος)

Homatoulis.. ο οργανισμος σου αντιστεκεται σ αυτη την απωλεια βαρους ειτε το θες ειτε οχι , απλα συνεχισε και σε λιγο καιρο θα δεις αποτελεσμα :greetings-waveyellow:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 06, 2011 15:13 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Ευαγγελία έγραψε:
... Εκτός αν αναφέρεσαι σε ξύδια! :)

Σαφέστατα και αναφέρομαι σε ξύδια :lol: :lol: :lol:

Τα υπόλοιπα υγράκια μου τα καταναλώνω ανελλιπώς !!! :lol: :lol: :lol:

:obscene-drinkingcheers: :greetings-waveyellow:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 06, 2011 15:29 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

katsanick έγραψε:
με γυμναστικη
και με τον υπνο(ναι οταν κοιμωμαστε ο οργανισμος χρησιμοποιει σαν ενεργεια το λιπος)

Homatoulis.. ο οργανισμος σου αντιστεκεται σ αυτη την απωλεια βαρους ειτε το θες ειτε οχι , απλα συνεχισε και σε λιγο καιρο θα δεις αποτελεσμα :greetings-waveyellow:

Αγαπητέ Νίκο ... σ΄αυτή την δύσκολη στιγμή της ζωής μου που είμαι απογοητευμένος ,λόγω της μη απώλειας περαιτέρω βάρους , μου δίνεις κουράγιο να συνεχίσω την προσπάθεια ... :lol: :lol: :lol:

Ως ευτυχισμένος άνεργος , 1ον περπατάω πολύ, 2ον κοιμάμε ΚΑΙ μεσημέρι 3ον :oops: :oops: πιό ξεκούραστος όπως είμαι ,χωρίς άγχος , πλέον δραστήριος, καίω πρόσθετες θερμίδες ... :oops: :oops: το τερπνόν μετά του ωφελίμου ... :lol: :lol: :lol:

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Κυρ Νοέμ 06, 2011 17:35 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Δευτ Μάιος 24, 2010 20:52
Δημοσ.: 139
Moto: Honda CRE250X
katsanick έγραψε:
Ευαγγελία έγραψε:

δεν υπαρχει ουτε μια στο εκατομηριο να γινει αυτο φυσιολογικα(αποβολη λιπους με τα ουρα)μπορει να γινει μονο σε σοβαρες αλλοιωσεις των νεφρων
με γυμναστικη

Aυτό που λέει η κοπελιά είναι ότι διά της ούρησης φεύγει πό το σώμα το λίπος που έχει καεί. Πολύ κουλό μου ακούγεται όλο αυτό..... Βέβαια της κοπέλας δεν της δίνω καμία σημασία γιατί εδώ και 3 χρόνια αυτό που μου λέει κάθε Σάββατο βράδυ είναι "φιλεναδα, από Δευτέρα δίαιτα" κι όλο στα ίδια κιλά είναι! Πάντως εδώ που τα λέμε κι εγώ πρέπει να χάσω μερικά γιατί από το τροχαίο και μετά στρογγύλεψα λιγάκι!!! Πάντως από αυτήν την ιστορία της πάχυνσης :lol: βγήκε κι ένα καλό γιατί με τα έξτρα κιλά μου, το μηχανάκι ανεβαίνει καλύτερα γιατί πατάει καλύτερα λόγω βάρους!

Κορυφή
 Προφίλ  

ΔημοσίευσηΔημοσιεύτηκε: Πέμ Νοέμ 16, 2017 03:36 
Χωρίς σύνδεση
Άβαταρ μέλους

Εγγραφη: Πέμ Νοέμ 16, 2017 03:14
Δημοσ.: 1
Μιάς και πιάσαμε κουβεντολόι για αυτή την αλυσίδα να πω και εγώ την δική μου συντομη ιστορία καθώς είχα την ατυχία να περάσω απο κει και οχι απλα ως πελατης! Αρχικα ειχα παει με την αδερφη μου που ειχε κερδισει μια αποτριχωση και ηθελα και εγω να ρωτησω για καποιες θεραπειες προσωπου. Φτανουμε κει και μας υποδεχονται μετα βαιων και κλαδων,μεχρι να κανει η αδερφη μου η ξεμυαλισμενη το ξετριχιασμα της βεβαια...γιατι μετα αρχισαν να γινονται απιστευτα πιεστικοι για να μας κλεισουν και αλλα ραντεβου και πακετα. Αφου τα αποφυγαμε σαν αιλουροι που λετε παει η κουβεντα στις σπουδες μου που αφορουν την διαιτολογια στο χαροκοπειο και μου σερβιρουν πολυ ομορφα και σενιαρισμενα οτι ψαχνουν πρακτικαριους. εγω αλλο που δεν ηθελα που μολις τελειωνα τη σχολη ,εκαναν λογο και για καλο μισθο και μονιμη εργασια και εννοειται πως επεσα στη παγιδα. τους πρωτους 3 μηνες επαιρνα κανονικο μισθο και ημουν αρχοντας,μετα ομως ξεκινησαν τα προβληματα και λεφτα δεν βλεπαμε. εκατσα ολη μου την πρακτικη εκει γιατι που να ψαχνω αλλου με αποτελεσμα για να μην τα πολυλογω να μου χρωστανε τα μισα και παραπανω λεφτα και να μην μπορω να κανω τιποτα γιατι δεν ημουν ποτε κανονικα δηλωμενος...ναι καλα διαβασατε...ποτε! οι ανθρωποι ειναι μεγαλοι κομπιναδοροι.προκειμενου να παιρνουν τις επιδοτησεις και να γλιτωνουν τα αλλα μας εκρυβαν κανονικοτατα!! Αυτα! Για οποιον θελει να ξερει τι παιζει εκ των εσω...

Κορυφή
 Προφίλ  

Τελευταίες δημοσιεύσεις:  Ταξινόμηση κατά  
Δημιουργία νέου θέματος Απάντηση στο θέμα  [ 25 δημοσιεύσεις ]  Μετάβαση στην σελίδα Προηγούμενη  1, 2

Όλοι οι χρόνοι είναι UTC + 2 ώρες

Μελη σε συνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες

Δεν μπορείτε να δημοσιεύετε νέα θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να απαντάτε σε θέματα σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επεξεργάζεστε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να διαγράφετε τις δημοσιεύσεις σας σε αυτή τη Δ. Συζήτηση
Δεν μπορείτε να επισυνάπτετε αρχεία σε αυτή τη Δ. Συζήτηση

Αναζήτηση για:
Μετάβαση σε: